زوزه باد پاییزی، در بهار غم انگیز شیروان - شیران شیروان. شیروان شهر حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف جهان)
X
تبلیغات
رایتل

زوزه باد پاییزی، در بهار غم انگیز شیروان


هفت اسفند 1394 شیروان، نوید یک بیداری و شروع یک بهار بود برای همه مردم شیروان ، برای همه آنهایی که صدای گرم اسطوره و فیلسوف شهرمان را شنیدند و به سکوت خود پایان داده و به شخصی که حکیم ارد بزرگ در نظر داشت رای دادند .

همه ما شیروانی ها این انتظار را داشتیم که این اتفاق ، افق آبادانی باشد ، شروع و آغازی زیباتر برای شیروان باشد . افق باشکوهی که گویا خیلی زود رنگ باخت  و تجلی خاکستری آن را امروز می بینیم .

فیلسوف مهربان قبل از انتخابات رسما فرموده بودند به شهر اجدادیشان باز می گردند  اما دیروز در (کانال تلگرام شیروان من) خواندیم :
شیروان من

یک توضیح کوتاه :
در پاسخ به پرسش های بسیار زیاد هموطنان گرامی درباره زمان دقیق مهاجرت حکیم ارد بزرگ به شهرستان شیروان ، عرض می شود که :

((( به خاطر برخی نامهربانی ها !!! این مهاجرت دیگر انجام نخواهد شد و فیلسوف عزیز در شهر کرج و تهران باقی خواهند ماند...)))

https://telegram.me/myshirvan/2032شیروان من

توضیحاتی از مسئول ارتباطات حکیم ارد بزرگ درباره عدم مهاجرت :

با توجه به موقعیت فیلسوف در سرزمین اجدادیشان و تبعات هر ابراز نظری ، قاعدتا در حال حاضر نمی شود نظر شفافی داد.
فقط می توانم بگویم که اگر «حکیم ارد بزرگ» تصمیم به آمدن به شهر شیروان را داشتند ، به خاطر علاقه به این شهر و برای کمک به رشد و توسعه آن بود برای آن که جهانیان به شیروان نگاهی دوباره و بهتر داشته باشند.
 حکیم از بی مهری ها به این شهر ناراحت بودند و بر این باور هستند که سهم شیروان از رشد و توسعه این نیست و شوربختانه فقر و بیکاری در این شهر بیداد می کند و بسیاری از مردم شیروان با حکیم روزانه تماس دارند و از شرایط زندگی خود ناراضی هستند.
فیلسوف عزیز بسیار دوست داشتند فضای گفتمان و تعامل برای همه گروهها و چهره های اجتماعی شیروان در داخل و خارج از این شهر، ایجاد شود، تا همه دست در دست هم همراه شوند برای رشد و توسعه شیروان ...
اما در نهایت ایشان با وجود این اندیشه و انگیزه ، فضای موجود را آرمانی ندیده ، از این رو تصمیم به سکوت و لغو برنامه مهاجرت به این شهر را گرفتند.
ایشان مهر مردم شیروان را در قلبشان دارند همانطور که در کتاب سرخ فرموده اند : ((شیروان شهر مهر و مهربانی است)).

https://telegram.me/myshirvan/2033شیروان


اینکه صحبت از برخی نامهربانی ها در شیروان شده ! منظور چه کسانی هستند ؟


هر جریانی که دوست ندارد فیلسوف بزرگ به شیروان بیایند  قاعدتا در مقابل آرزوی تاریخی مردم شیروان ایستاده است .وبلاگ شیران شیروان در اعتراض به اتفاقات اخیر تا اطلاع ثانوی بروز نخواهد شدنظرات (0)


برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نظر بدهید
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد