کادوی وزیر امورخارجه عربستان به حکیم ارد بزرگ - شیران شیروان. شیروان شهر حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف جهان)

کادوی وزیر امورخارجه عربستان به حکیم ارد بزرگ

سلام به همه شیران شیروان

فیلسوف بزرگ شهرمان پیامی نوشته اند که الان روی شبکه تلگرام مثل یک موج در حال انتشار است این خبر را بی کم و کاست تقدیم می کنم :


هفده دیماه روز تولد فیلسوف برجسته ایرانی، حکیم ارد بزرگ است . ایشان در یک یادداشت کوتاه که امروز بر روی تلگرام قرار گرفت  نوشته اند:

((بهترین کادوی روز تولدم را امسال زودتر از فرا رسیدن آن در 13 دیماه دریافت نمودم . این کادوی بسیار با ارزش را عادل الجبیر، وزیر امور خارجه عربستان سعودی تقدیم من نمود و آن خبر قطع روابط دیپلماتیک عربستان با کشورمان ایران است.
هم میهنان نازنینم باور کنید که از ته دل شاد شدم که شاهد این رخداد بسیار مبارک شده ام، کشور عربستان سعودی از زمان ایجادش در 1 مهرماه 1311 تا کنون هر چه توانسته بر سرزمین نجیب ما دشمنی کرده و در این راه، خون هزاران هزار هم میهن بی پناه ما را بر زمین ریخته است. کشوری که در 8 سال جنگ از دشمن ما با همه توان پشتیبانی کرد و بارها زائران ما را به خاک و خون کشید و فرزندان سرزمین ما را با اجیر شدگانش در کنسولگری کشورمان در مزار شریف قتل عام نمود .
هم اکنون که به یاد رفتارهای این کشور بر ضد سرزمینمان می افتم دلم سخت فشرده می گردد و آه از نهادم بر می خیزد و لب می گزم و بناگاه فریاد می زنم که آه عادل عادل عادل درود بر تو ! که آن گفتی که بند بند وجود اُرد سالهاست فریاد می زند . پس سپاس از اینکه شر کشور سعودیت را از سر کشور پاکم کم می کنی . امیدوارم دیگر هیچگاه فرزندان میهنم را قتل عام نکنید، هیچگاه ماهیگیران ایرانی بی گناه و بی پناه را از دریای ایران و خلیج فارس ندزدید و هیچگاه با دست نشانده هایتان سربازان ایرانی را در مرزهای پاکستان به گروگان نگیرید و بروید که دیگر برنگردید . باز هم سپاس از این هدیه بسیار با ارزشت که در روز سیزده دیماه پیشکشم نمودی.

هم میهنان بسیار گرامیم، آیا می دانستید روز سیزده دیماه برای اُرد، یکی از بهترین روزهاست ! نه به بخاطر هدیه با ارزش عادل الجبیر وزیرک عربستانی، نه به هیچ وجه ، بلکه به خاطر آنکه زاد روز حکیم ابوالقاسم فردوسی توسی است که نامش جاودانه بادا و این هدیه شیرین عادل، بی شک دل فردوسی بزرگ را هم شاد نمود که روانش تا ابد شاد.))


 هدیه عادل الجبیر به فیلسوف بزرگ، عادل الجبیر و حکیم ارد بز رگ، هدیه وزیر امور خارجه عربستان، هدیه عربستان به حکیم ارد بزرگ، هدیه تولد حکیم ارد بزرگ، عربستان سعودی و حکیم ارد بزرگ، کشور عربستان چه هدیه ایی داد ؟، حکیم ارد بزرگ، حکیم ارد بزرگ و هدیه عادل الجبیر، پیام حکیم ارد بزرگ


منبع : http://didar-ba-hakim.blogsky.com/1394/10/18/post-432/بزرگ شهرمان حکیم ارد بزرگ در کتاب سرخ قبلا نوشته اند :

ایران، هیچگاه از کشور عربستان، دوستی نمی بیند. ما همواره باید این کشور و دیگر همپیمانانش را در جهان منزوی سازیم، ایرانیانی که در عربستان و دیگر کشورهای جنوب خلیج فارس، سرمایه گذاری کرده اند، در واقع به سرزمین مادری خویش پشت نموده اند. "اُرد" به کارشناسان، هنرمندان و ورزشکارانی که دانش، هنر و توان خود را صرف رشد کشورهای جنوب خلیج فارس می کنند، می گوید : چاقوی دشمنان ایران زمین را تیز می کنید.


نظرات (1)

نوشته فخر شیروان کلی بهم انرژی مثبت داد
امیدوارم حکیم بلندآوازه شهرمان همیشه تندرست و سلامت باشند
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نظر بدهید
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد